| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děsně to ve mě vře, tak si musím ulevit. Moje máma je nehlídací babička, to jí nikdo nebere, nemá o hlídání zájem, tak budiž. Vnoučata vidí na návštěvách, to je vždy jako med, nosí dárečky, o vše se zajímá, takže děti pak nechápou, proč nemůžou jet k babičce na prázdniny nebo na víkend, když je tak hodná a já nevím, co jim na to mám říct, když ona je tam nechce.

Letos nastala situace, že dcerka má ve městě, kde babička žije, příměstský tábor s koníkama, toužila tam jet, ale byl problém ji každý den vozit 50 km tam a zpět. Tak jsem se ještě před zaplacením tábora zeptala, zda by šlo, že by tam dcerku měla a ráno v 8 hod. ji odvedla a v 16 hodin vyzvedla. No , prý v pohodě, až jsem se divila. TAkže tam dcerka od pondělí je. Dnes jsem s mámou mluvila po telefonu a snesla se na mě smršť výčitek, jakou mi přináší oběť, zda si to uvědomuju?! Že mohla být někde na výstavě nebo na kafi u kamáradek (což může, když má od 8 do 16 hod. volno) nebo na své zahrádce, kde jí teď kvůli nám všechno uschne.

Vůbec nevím, co mám dělat, zda pro dceru tedy dnes jet a a ráno ji tam vézt 50 km, nebo se povznést a vydržet to do zítřka. Ale mě to doslova bolí, že ji takováto věc jednou v roce připadá jako ohromná oběť, ach jo. Nevím, jak vydržet nevybuchnout, protože ona pokud se urazí, což je snadné, nekomunikuje, nepopřeje dětem k narozeninám a musím já přijít s prosíkem, jinak na nás kašle. A děti potom trpí a pořád se na ni ptají. Co byste dělali vy? Máte to někdo podobné?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.