| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky~;) Dolly už se neflákám, chodím do práce už 14 dní~8~střídala jsem kolegyni na dovolenou záviděla jsem~f~a další volno budu mít první den školy.
U nás je to tak, že O. ví, že bude muset a kdo má kopřivku je maminka~l~ ještě bych tak měsíc brala~;)
Aklari, tak máš volno a babička si bere vnoučata najednou? To má menší MŠ:-) Co králíček? Já se snažím ještě na víkendy, aby O. nebyl v Praze. Musíme ještě také nakoupit nějaké věci do školy. Začátkem září má také narozeniny a chce si pozvat kamarády tak vymýšlím co a kam je pozvat, aby neseděli také pořád doma. Přemýšlela jsem zaplatit jim hodinu v bazénu s instruktorkou já bych si sama netroufla je uhlídat, ale ty jsou na to zvyklé.
Jaké máte počasí? Včera mi ukazoval teplomět 39~8~ a to už se nedá bylo hrozně. Dnes pouhých 33 stupňů to už by šlo ne~2~pohoda. Muškáty na oknech místo červené po včerejšku vybledla barva a jsou růžové aspoň tak, že jsem o ně nepřišla.
V práci máme klimatizaci tak je příjemně.
Holky hezké horké dny a v zimě si na ně vzpomeneme až bude - 20, tak pa pa a napište,

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.