| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chtěla bych se vrátit ještě k tomu PNP. Maminka chlapečka ať se jistě odvolá. Není možné, že pokud má dítě asistenta, aby mu nepřiznali PNP. Já jsem měla na syna nejdříve 2stupeŇ, po roce nám to snížili na 1st, další rok opět na 2stupeŇ, pak zase na 1 a teď podle nového nám začátkem roku dali zase 2stupeň. Před 4měsíci jsem si zažádala o přezkoumání s tím, že jsem dodala papíry i ze školy, paní učitelka mi prostě jednoduše napsala takový posudek jak zvládá školu a jak se chová o přestávkách. Ve škole je syn bez asistentky, zvládá to dobře. Pak mi také napsala posudek asistentka, respektive její nadřízená. Dala jsem to tam posudkové s tím, aby měla představu o našem denním režimu. No a těď minulý týden mi přišlo rozhodnutí na 4stupeň. Byla jsem teda překvapená, ale mluvila jsem s Thorovou a ona říkala, že zatím každému, komu psala ona posúdek, dostal PNP 4stupeň. Thorová totiž do zprávy přímo píše i návrh pro posudkáře.

Nevím odkud jste, ale pokud máte možnost, nechte se vyšetřit thorovou a nechat znovu přeposoudit. Já teda ve svém okolí neznám nikoho, kdo by PNP neměl. S AS mají 2nebo 3stupeŇ.

Tak se nedejte. A taky tady nedávno bylo psáno o té Perchtě Páté, tak se spojit s ní a třeba poradí, jak získat PNP.
Jinak nás posuzovala Olomouc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.