| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zažily jste vtipné momenty způsobené mateřskou demencí? Podělte se o zážitky :-)

Já jsem šla minulý týden do Lidlu pro meloun (moje batole skoro jinak nepřijímá tekutiny). Přišla jsem do obchodu, za vchodem se zasekla a tupě přemýšlela, pro co jsem to vlastně šla... tak nic, vzala jsem asi 20 úplně jiných věcí, pro sichr, kdyby to byla některá z nich (stálice zapomínání jako sůl, olej, ocet, plenky, houbičky na nádobí...). No ve dveřích jsem si vzpomněla, že jsem šla pro meloun, tak jsem nás zas naskládala do výtahu a jeli jsme dolů, sousedka na výtah v přízemí čekala tak dlouho, že jí stihnul narůst knír.
O pár dní později, tuto neděli, jsem se vydala opět pro meloun a měli jen poslední, nahnilý. Jak jen jsme vlezli do baráku, hrklo ve mě, že jsem zapomněla koupit meloun, zase!!! Tak že se vydáme do Lidlu ještě jednou. Jak mačkám tlačítko výtahu zpět do nuly, uvědomím si, že jsem se po melounu dívala a nebyly, tak jsme z přízemí zas jeli nahoru... tak jsem tam jezdili nahoru a dolů jak šošoni...
No a minule jsem zapomněla z kočáru vytoužený meloun vyložit, tak jsme ho vzali ještě dvakrát na procházku...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.