| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Zdeni,
Krasne fotky, muselo tam byt nadherne. Kluci si uzili vid?
O tech Skotskych slavnostech nam rekla dcera, znelo to docela zajimave, tak jsem myslela, ze bychom se mohli jet podivat, no ale nevyslo to, Milanova zada se rozhodla pro odpocinek. ~o~
Pomahala jsem kamaradum v dilne a paka od lisu me pekne klepla po hlave ~:-D~t~
Zamzilo se mi pred ocima, ale neodpadla jsem. Pak mi bylo poradne zle od zaludku a bolela mne hlava. Ta nevolnost, a vecna ospalost a unava trvala asi 3 tydny. Ja nevedela co to je, myslela jsem hormony, prechod atd. pak jsem mluvila s holickou, rikala jsem ji opatrne na jednom miste (jeste tam po tydnu byla boule a bolela). Vysvetlila jsem ji co se mi stalo, kdyz se dochechtala, rekla mi, ze to je urcite otres mozku, ze jsem asi puvodne mela jit k doktorovi. Ona to totiz mela taky pred par lety, tak vedela o cem mluvim. Ted oficialne muzu tvrdit ze jsem prastena, a ze jsem na hlavu ~t~~t~ ~y~ Akorat na to nemam papiry ~t~
Jake je u vas pocasi? Tady se hodne ochladilo a ma dokonce prset. Zacinaji se houfovat husy, asi uz definitivne bude podzim ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.