| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bojovala půl roku, měli je ve školce a neustále si je předávali, takže i po umytí hned zas chytla nové velké vši. Nakonec to vyřešil konec školního roku a jeden týden mytí obden a příští týden skoro denně a to orthosanem na psy. Orthosan ničí vši i hnidy. Vyčesávat je u nás minimálně dvouhodinová záležitost a opakovaně to nedáváme ani jedna. Dopracovala jsem se k tomu, že šampon nechávám působit aspoň 15 minut, při kratším čase občas přežívali vši i hnidy. Pak spláchnuté vlasy prohlédnu - v mokrých vlasech se vši nemůžou pohybovat a mrtvé, případně živé vši vyberu. Podle nálady vyčesávám hnidy. Hnidy testuji, zda jsou živé, pokud při zmáčknutí praskne, tak bohužel byla živá.
Vždy jsem se při nákupech ptala i na prevenci, ale nic mi nezabralo a to ani tee tree.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.