| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lízo, děkuju že jsi odpověděla zrovna ty ~x~
No mám takovou tu depku - ne pořád. ale prostě myslím furt tak nějak na všecko - rozvádím se. že to všecko mohlo dopadnout jinak a tak. furt na to myslím.
Ale spím dobře. s tím jsem neměla nikdy problém. Když nemůžu usnout, tak si otevřu ovocné pivo a stačí mi tak půlka pivka. a spím jak dudek.
Někdy, když jsem moc neklidná, když mám moc starosti - tak stačí nárazově půlka oxazepamu. A je mi líp. Ale to fakt beru málokdy.

Jinak - jo, jsem hodně citlivá. až přecitlivělá. To právě říká i doktorka - že jsem moc citlivá a že to všecko moc vnímám. Ale že se s tím nikdy nesetkala, že by po Cipralexu byl nějaký vnitřní neklid. Ale mi je fakt vždycky tak až zle - jak jsem taková vytřeštěná. Nevím jak to popsat - jako by všecky ty moje problémy víc vystoupily - tak na ty dvě hodiny. A pak zas je líp.
Beru jen jednu tabletku ráno Cipralex 10mg.
Naopak když jsem řekla, že mám s Cipralexem ten neklid - tak říkala, že mám brát jednu ráno a půlku ještě večer. Ale to pak bych i večer měla tento neklid. :-(

Já jsem dost právě přecitlivělá na léky.... mám vždycky hrozně strach z vedlejších účinků a tak. A právě že moje doktorka to ví (mimochodem je fakt hrozně fajn - milá), tak mi nechce měnit léky - protože jak říká, že ví - že bych tam za chvíli byla, že je mi z toho zle, a že to nechci brát.~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.