| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Carlin,
koukám,že to máte s kojením stejné jako u nás. Já mám holčičku Viktorku a asi tak do 7 týdnů jsme kojily z prsu jednoho a vždycky se nažuchla a teď od toho 8 týdne musíme kojit z obou prsů a někdy se taky tak po 5 minutách od prsa odtahuje a křičí a tak dám druhé prso a tam je to za chvilku to samé-křik a mám pocit,že by si ještě dala,ale už se zkrátka nesnaží více tahat. Ono to je údajně tím,že v šestinedělí jim to mlíčko teklo líp a nemusely se tolik snažit. No a teď už to samo neteče a musí makat a některé děti se s tím smíří,že musí více tahat a jiné ne. To bude asi zrovna u mé dcerky. Takže musíme kojit z prsů obou při jednom kojení-je to někdy sice problematičtější,ale hlavně,že to jde.
Já přes den prsa před kojením nahřívám a ono ji to líp teče a spapá toho i víc a kojíme co 2,5-3 hod. Přes noc se mi taky budí po 3 hodinách a to když byla menší,tak vydržela spinkat skoro celou noc.
Snad to do 6 měsíců vydržíme. Držím pěsti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.