| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
Hroši, moc a moc děkuju za ta videa, jsou perfektní a dovedu si představit, jako moc ti to dalo práce a nepodařených pokusů :-) Hanka je šikulka ~g~ Ještě mi řekni, prosím tě, jestli je to otázka učení (tedy jestli si dnes řeknu, že budu vysvětlovat, co je mlíčko a pak budu opakovat slovo a znak, popř. zda to budu učit přímo na dítěti?) nebo je to otázka pozorování dítěte )ono něco ukazuje a já to dle situace nazvu a od té doby to používám spolu...?

Shantul, to je fakt běs, jak malého diagnostikují... taky bych nečekala, že to hend bude oboustranný zápal plic, když na něm nic nepozoruji ~d~ a hned druhý den zase nic, no nevím teda, co bych si o tom myslela! Zánět musí být jistě nepříjemný, já mám teď ragádu bohužel až do krve a u každého kojení trpím jak zvíře... blbé je, že prakticky už neumím kojit v jiné poloze než v leže - tedy bradičku má u té ragády, takež to pořád napíná... mažu, větrám a snaží mse mu to prso strčit do pusy celé, ale stále to bolí už 3 den ~n~

Jj, Fisher price je super značka, ani nevím, co si vybrat, je tam spostu fajn věciček ~;)

V pátek jedu poprvé do školy, tak Šimi bude celý den s tátou, to se mi bude stýskat ~s~~t~

Jako by toho nebylo málo, tak jsem se rozhodli koupit dalšího pejska ~t~ za 12 dní pro něj jedeme do Pardubic, už se nemůžu dočkat~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.