| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemyslím tím vyprávět o tom pokladní v Kauflandu, ale lidem kteří jsou bezprostředně kolem vás. Kamarádi, příbuzní, spolupracovníci....

Asi budu muset s pravdou ven alespoň v práci, protože jsem dostala úkol a je tam dost velká část o komunikaci s kolegy se kterými mám problémy i normálně a teď nejsem schopná s nimi řešit něco normálně a natož něco u čeho vím že bude docházek ke konfliktům.
Tak to chci říct alespoň šéfovi že se potýkám s psych. potížemi a že se vracím k terapii. Aby věděl že to že budu žádat aby ten úkol přesunul na někoho jiného protože vím že ho nezvládnu (v tomhle stavu ne normálně bych to zvládla)

Že to není z lenosti ale že to prostě nezvládnu.

Dalším lidem to říkat nechci ale tohle prostě musím protože vím že to by mě dorazilo.

Holky jak to máte vy? Komu jste to řekly... přeci jen se na tyhle potíže stále kouká s despektem. A buď si lidi myslí že kecáete a nebo že je člověk "blázen"

Dík za názory.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.