| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem prostředníček. sestra je o dost starší, bratr o 2 roky mladší.
A ano cítím se někdy ukřivděná dodnes :-D i když je pravda, že z nás 3 si žiju asi nejspokojenějším životem (sestra je docela vyšŤavená z nefungujícího vztahu a dvou malých dětí, bratr žije bůhvíkde a dělá bůhvíco, nebyl schopný dostudovat ani učňák i přesto, že byl z nás tří nejvíce podporován).
Ségra byla vždy ta starší, měla jako starší samozřejmě jistá privilegia (dívat se večer na telku, chodit sama ven apod - ano, byla opravdu velká.
My dva s bratrem jsme vždy směli ty stejné věci. U nás se už nerozdělovalo kdo je nebo není starší.
Sestra byla vlemi chytrá, tak jí všichni velmi podporovali na škole. Já tak nějak prolézala, neřešilo se to.
Brácah byl mazlíček, nejmladší a ještě k tomu konečně kluk, takže s tím se všichni crcali nejvíc.
Jako dítě jsem to brala jako křivdy. Dneska vidím, že mě to naučilo velké toleranci, vnímavosti, dokážu velmi obratně řešit agresivní ataky v klidu. Vždy jsem byla takový tmelící prvek - udobřovala jsem pohádané členy rodiny - ne vždy je to ale dobrá a příjemná role. Když to děláte několik let, stále dokola...
Většinou mívají prostředníčci nejsilnější vztahy k rodičům :-)


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.