| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lemana doporučuju, hodně jsem z něj načerpala.

O naší druhé jsem vždy říkala, že je "prostřední od narození". Od prvního nadechnutí to byla ona, kdo žárlil, na pozornost, na starší sestru. Věděla, že nikdy nebude benjamínek. (je o dva roky mladší než první a o dva roky starší než třetí). Ona je z mých dětí ta, kdo experimentuje se lží, se sváděním viny (i v případech, kdy vinu fakt neřeším), ona se nejvíce vymezuje, nejčastěji používá agresi. Vše pro získání pozornosti, pocit vlastního prostoru. Naštěsí jsem si tohle vždycky uvědomovala a pracovala s tím v tomhle světle, tj. každý takovýhle problém se snažila otočit, abychom z něj obě získaly nakonec něco pozitivního.

Teď je na pozici "prostředníčka" třetí, donedávna rozpustilý benjamínek. Druhá se hřeje na výsluní opečovávané prvňačky, maminka se zabývá nejmladším kojencem. Právě se začátkem školního roku se to akcentovalo, musím se tím začít zabývat a trochu ji opečovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.