| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Urceno autorovi Piere prispevku ze dne 2.3.2011.

Dobry den,

dekuju za sdeleni, kterym popisujete jednani podvodniku skryvajicich se uz puldruheho roku pod fiktivni firmou, jejiz adresu uvadite.
TLG Travel Group LLC
PO BOX 170
73961 Třinec 1
Czech Republic

Z Vaseho prispevku rovnez vyplyva, ze jste si ulozil dokumentaci (patrne prevazne e-mailovou) k podvodu, ktery na Vas byl spachan. Mate tedy dukazni material. Bylo by dobre, kdybyste podal trestni oznameni. Je videt, ze gauneri funguji stale - od data Vaseho prispevku uplynulo puldruheho roku!

Ja jsem dnes dostal e-mailem spam, ktery mne vybizi, abych se zucastnil tohoto ""internetoveho vyzkumu turistiky"". Protoze se mi to vubec nezdalo, zapatral jsem na internetu a nasel tento Vas prispevek.

S pozdravem

ludek.dohnal@volny.cz

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.