| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leonko, a proč máš pocit, že ženská, která je vdaná a má dítě, tohle nikdy nezažila, nechápe a nepřeje, nebo dokonce ještě snad závidí. Zažila jsem a chápu, právě proto jsem ti napsala to, co jsem napsala. Nikdo ti tu nepíše, že jsi amorální potvora, většina lidí píše "mysli" - protože situace, kterou jsi popsala vypadá jako vystřižená z laciné harlekýnky - stokrát omletá, stokrát známá, pořád stejná...a přesto si čtenářka myslí, že právě teď se mění svět a jde kolem ní láska života, čistá, úžasná - navíc v balení chlapa, který je téměř bezchybný. Není...a až si najde jinou a tentokrát třeba o 20 let mladší milenku, bude jí vysvětlovat, jak má doma tu ženskou, kvůli které opustil svou původně dobrou ženu a dítě, zničil si život, ona mu porodila dítě, které už nechtěl, protože jedno má...a jenom ta nová, současná dívčina že jistě bude mít pochopení. Věř mi, že to je pravděpodobnější, než představa "a žili šťastně až do smrti". Klidně si užij to, že jsi milenka zabezpečeného chlapa, ale nepředpokládej, že to, co ti tvoje zamilovanost maluje na růžovo, růžovým taky je a zůstane...protože to s velkou pravděpodobností bude ošklivé prozření.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.