| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Loro,

jenže tohle byla už reakce na to, že dítě je zářijové a šlo v necelých šesti...měla jsem potřebu potvrdit, že to tak skutečně je, že nemusí jít až v těch skoro sedmi ~d~.

Já zase prskala u svých dvou holek, že jsou podzimní. Jednu jsem přenášela, narodit se v termínu, nemusím nic řešit, o její zralosti nikdo nepochyboval. U druhé jsem byla i já na vážkách, ideální pro ni by bylo nastoupit v lednu, což nejde, takže šlo o to, co zrovna u ní napáchá menší zlo, jestli částečná nezralost nebo přezrálost. Šla dřív, zatím nelituju, učivo zvládá s přehledem (už je ve druhé) a sociálně je naprosto v pohodě, je dost dominantní, aktivní, takže i na začátku té první třídy ji bylo nutné trochu krotit, aby své často o dva roky starší spolužáky moc nesekýrovala ~d~. Jít až teď, měla by asi problém s kázní....

Naopak u dvojčat mi jejich předčasné narození nakonec při nástupu do školy nevadilo, holky jsou únorové, v tu dobu byly hraničně zralé, odklad mi byl nabídnut (z SPC ve školce, kam chodily), ale šly bez a opět se to trefilo akorát, a to i přesto, že jedna z nich je s největší pravděpodobností VFA. O odkladu jsem neuvažovala, spíš jsem si říkala, že kdyby hrozil jedné a druhé ne, tak je budu rok učit sama doma a pak naskočí do druhé třídy. Naštěstí to nebylo potřeba.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.