| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky:),
tak jsem konecne na drate, pres mesic bez telefonu a internetu~8~. A
Uz jsme prestehovani, ale je to tady jak po vybuchu, jeste nam chybi skrin do pokojiku, zaclony a treba i nabytek do koupelny, ale ten bude az nekdy pozdeji.
Nejdriv jsme bydleli v tom jednopokojovem byte, ktery je nad nami...to bylo neco~t~. Minulou sobotu jsme meli velky stehovani....no co Vam mam vypravet, ale pomalu se to snad uklidni a zutulni~m~. Jenom nejak neni cas, mam zrovna skolu, pak vedlejsak....a vecer jsem rada, ze uvarim a padnu do postele.
Porad neco je, ve stredu se nam podelal kohoutek v koupelne a tri dny jsme to resili~q~. Dneska jsem byla na lovu po zaclonach...ale nemam nic, nic jsem si nevybrala a jeste k tomu v obchode ztratila papirek s mirama...tak muzu zacit od zacatku~q~.
Zitra ma u nas Ikea otevrena az do pulnoci, tak asi sjedu tam. A zbytek musime dodelat pomalu, kazdy mesic neco...nejak vse stalo vic, nez jsme pocitali~:(.
Pekny vecer...a ja se zase ukazu:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.