| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Šešule, tak asi záleží, jaký dítě, Petřík si vždy uměl dost vyhrát sám, teď krmím, přebaluju, koupu atd. 2 děti. Takže pro mě to je obrovský rozdíl, taky, že teď T vstává v 6:00, do 9-10h bdí. V 7 vstává Petřík, jde spát ve 12-14 hod, kdy zase bdí Toník, večer zas Toník usíná v 7, Petřík v 9, takže v jednom kole. Dřív jsem si často odpoledne schrupla s Petříkem, teď těžko. Dřív se petřík líp zabavil sám, teď, co vidí, že muchlám Toníka, lepí se na nás taky, což je milý, ale děsně vysilující (při kojení mi třeba leží na hlavě, jen abych ho FAKT nepřehlížela ~t~ ). Na hřišti jsem se věnovala jednomu, te´d často Petřík chce houpat na houpajdě a Toník, abych s ním chodila, takže jak vyhovět oběma. O neustálé potřebě mít na oku Péťu, aby nešel manipulovat s bráchou (pamatujete, jak novinami proběhlo to utopení novorozence dvouletým sourozencem, který ho šel koupat??)...

Pro mne platilo jedno dítě, žádný dítě. Ale snad se to postupem času zlepší.

Ale je fakt, že zas teď se rozplývám nad miminkem i nad batoletem, což jsou 2 druhy roztomilosti = že ze mne hormony stříkají po kýblech ~t~~t~~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.