| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hm, na hřišti bych si fakt četla ráda, ale nestalo se mi to NIKDY.
Když má člověk dítě, který dřív běhá, než dostane rozum, tak to nějak nejde. Starší mi zdrhal od osmi měsíců (a to má poruchu verbální komunikace, takže do tří let nereagoval ani na jméno, ani na "stůj"), mladší začal běhat, když staršímu byly dva a kousíček - samozřejmě zásadně jinym směrem a rozum (v deseti měsících) taky jaksi ještě neměl. Oba ve stejnou dobu byli schopní lézt do dvoumetrový vejšky, utíkat do silnice a skákat do řeky. V nejhorším období jsem nestíhala je sundávat z plotu, když mi každej na jinym konci zahrady utíkali "na výpravu" a na procházky jsem chodila výhradně na pole, kde se jim nemohlo nic stát a zároveň jsem o nich měla přehled (nesměla tam teda růst kukuřice, protože starší nereagoval na volání, když do ní zalez), ale třeba řepa byla ok ~t~
Považuju za úspěch, že jsme mateřskou zvládli jen s několika RTG, jednou šitou hlavou, jednou zlomenou rukou a jednou popáleninou... ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.