| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A my jsme prostě učili tak obyčejně - třeba jeden den naučili P - k tomu E. A druhý den jsem nadepisovala pro čtení P E S. P E R. P E C. Taky jsme tak skládali různé z vystřihovacích písmen, hráli jsme si, že každý prst je jedno písmeno - perfektně se takto čte ze Sekorova slabikáře. Já to děti učila naprosto přirozeně, jak mne to zrovna napadlo. A dodatečně jsme přečetli i slabikář, ale číst se neučili po slabikách ani jeden. Jen pozor, protože Willy - ROny ne - měl pak opravdu tendenci hláskovat třeba s u š e n k o v ý a ztratil se v tom, až mi kamarádka poradila udělat si takové jakoby zakrývátko z papíru a vždy odhalit jen jedno písmeno a to přisouknout k tomu celému. A pak třeba dvě tři atd. S SU SUŠE SUŠEN atd. Někdy měl tendenci odhadovat a to jsme se nasmáli. Nezapomenu na úplný začátek - Willy měl před sebou velkým tiskacím P A T. HEzky to vyhláskovat - tak WIlly, přečti to dohromady. PRD. :-) Ale to nebyla drzost nýbrt jeho snaha to co nejlíp přečíst:_)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.