| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ta druhá je v pořádku, není ani o moc zvětšená - kupodivu.
Ta druhá před operací fungovala na 33%, tedy zbytek táhla ta druhá, zdravá.
A to jsme asi měli ještě štěstí, páč u takhle velkých dětí se pod 20% funkce už toto neoperuje, jak jsem se dozvěděla~d~.
Urolog říkal, že na tuhle vadu se přijde už v prenatálu nebo do 1 roku a pak to má operativní řešení s velmi dobrými výsledky - až 98% dětí je pak zcela zdravých.
Já měla v těhu všechny testy výborné, ale jestli se dělal nějaký speciální ultrazvuk na ledviny, to fakt netuším~d~

Synek má to omezení zejména kvůli těm migrénám - nesmí se jednostranně přetěžovat horní polovina těla (ten tenis) a špatná je i velká fyzická i psychická zátěž - takže vlastně všechny sporty na vyšší úrovni než rekreační. Navíc synek je docela soutěživý typ, takže u něj nehrozí, že by i rekreační sport bral na pohodu...~a~

Ten vysoký TK je tady brutus - bere léky ráno a večer, když nejvyšší účinek má lék do 3 hodin po podání - teď je v první třídě a učitelka říkala už druhý den, jestli není unavený, nebo na něj něco neleze, že se jí nezdá. Tak jsem jí vysvětlila, že unavený je, ale není to proto, že by nebyl vyspalý, jen má prostě celé dopoledne tlak ovlivněný těmi léky a tím, jak musí sedět v lavici a nemůže si pohybem tlak zvýšit.... Chjo....

V podstatě se celý tento ŠR se bude ještě čekat, jak ta operace s tou ledvinkou provedla a jak se s tím synkovo tělo poradilo...
Doktoři jsou spíš skeptičtí, přijde mi...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.