| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Veri - jak už jsem psala, dcerce se chlamydie i mykoplazmata vrátily po půl roce ~n~. Sice už to nebyl zápal plic, ale i tak 40 horečky týden mi bohatě stačily, malá byla totálně schvácená. U těhle potvor je obvyklé, že horečka během dne hodně kolísá - to mi potvrdil už 2. doktor. Ráno třeba žádná horečka, během dopoledne taky skoro nic, člověk by si řekl- je to dobrý, už to ustupuje, to bude nějaké nachlazení či viróza a odpoledne to zas leze nahoru a večer skoro 40. Naší dr. jsem řekla, že má malá příznaky jako na podzim, úplně stejný, že mám vnitřní pocit jako matka, že to má zpět, tak jí dr. dala hned Klacid bez sebemenšího zaváhání. Jo, a CRP v tomto případě nehraje velkou roli - na podzim měla dcerka hodně těžký zápal plic (právě tyhle potvory) a CRP měla kolem 20. Pak stouplo k 35. Navíc tyhle potvory se nezjistí z občejného výtěru z krku a nosu!!!!!!!!! Pozor na to. Ty se dají zjistit jedině z krve!!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.