| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nikde na svete nenajdes spolecenstvi lidi, kde by vsichni byli dokonale poslusni Pravde a Zivotu..Vzdy se najde cas od casu prosazeni sve vule, misto toho, aby cloveka hledal tu svatou B-zi, ktera je neomylna , vidi "za roh", a tim to mysli s clovekem mnohem lepe, nez on sam..Vsichni chybuji, i ty, jelikoz si prosazujes vuli svoji, nikoliv Jeho:-)Protoze neprijimas to, co v plnosti nabidl vsem, kdo chteji..Jak rekl, kdo vas prijima, mne prijima, kdo vas neprijima, neprijima mne a kdo neprijima mne, neprijima toho, ktery mne poslal...Je to tva volba, byt chudsi na Milosti, ale On ji respektuje, protoze ac se sam podrobil v DOKONALE POSLUSNOSTI vůli B-ha OTCE v lasce k nam lidem, a ukazal timto, co cnost poslusnosti , vuli B-zi znamena, kdyz se zrekne sve vlastni, tak ty tento zpusob neprijimas, a volis svuj vlastni..Timto Mu davas najevo, ze Ho sice prijimas, ale jenom neco, co prave vyhovuje, nebo co jsi schopna zatim chapat..A On ti dava Milost casu zmenit nazor, az do konce tvych dnu..:-)
Presto faktem zustava, ze Cirkev ve sve podstate z onoho B-zskeho zakladu a diky Jeho pomoci a podpirani, ktere slibil az do konce věků, byla, je a zustane SVATA..Protoze Cirkev neni moje, ci nejakeho kneze, kardinala ci papeze, ale je Jeho..Proto nemuze nebyt svata....jak se v Pismu uvadi - Kdo muzes pochopit, pochop..Ne vsichni ve stejnem case muzeme, tomu rozumim..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.