| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojík holky,
díky za držení palečků.
Já už mám OPU za sebou, bylo to v pohodě naštěstí, narkozu jsem zvládla dobře. Akorát těsně předtím za mnou přišel dr. a ptal se s kolika vajíčky mají pracovat, že dle min. utz ví, že jich bude minimálně 15 a za každé další nad těch 8 se platí... V tu chvíli jsem moc nevěděla ten cenový rozdíl, teď už vím, že asi 1000 za vajíčko, tak jsem dala na jeho doporučení a odsouhlasila mu 10. Takže s desíti budou pracovat, ale kolik z nich je dostatečně zralých a jestli se nechají oplodnit to zatím nevím. Snad tedy pak nebudu litovat, že jsem neřekla víc. Volat budu ve čtvrtek, to budou nervíky teda , toho jsem se bála už ráno víc než narkozy a OPU... Ale to znáte ~;)

Čtyřlístku, prosím, nevzdávej to a na testování držím palce ~;((
Já to taky s prací nedávám, ale to je právě tím, že dělám 6-16.30 a třeba min. týden jsem s předoperačním měla jeden jediný den kdy jsem nešla k dr. Takže to pendlování od dr. do práce, z práce k dr. je fakt šílené, navíc se u nás pak všichni diví a vyptávají... Už tam běžela i fáma, že jsem těhotná ~a~ Jsem si říkala jestli jsem neměla jít na nemocenskou raději hned..
Ale představa, že bych to měla dát za chvíli znovu je hodně špatná a opravdu největším důvodem je právě tohle.

Brebi na IVF držím palce pokud je to už teda jisté, že to nevyšlo ~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.