| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky jsem měla těhotenskou cukrovku při druhém těhotenství. Nejdřív mě to hrozně sebralo, ale postupně jsem si zvykla, ona ta dieta není vůbec nic strašnýho. Naopak, člověk víc přemýšlí o tom, co jí a jí pravidelně (což mnoho lidí nedělá a pak se diví, že nemůže zhubnout). Dostala jsem domů glukometr (ale až jsem si o něj řekla, jsem z oboru, takže jsem se s mojí diabetoložkou v pohodě domluvila), měřila jsem se pravda spíš halabala, důležité jsou hodnoty 1-2 hodiny po snídani, ty bývají u gestačního diabetu nejvyšší. I když jsem jedla pravidelně a jedla druhé večeře, celý zbytek těhotenství jsem měla ketolátky v moči a už mě strašili inzulinem. Nakonec jsem to nějak ustála s dietou. Díkybohu mě nenutili k vyvolávanému porodu (diabetičky nechtějí nechat přenášet kvůli váze dítěte), přenášela jsem týden, porod byl rychlý a syn měl 3150g, takže pohoda. A to hlavní - v těhotenství jsem přibrala 4kg, po nasazení diety zhubla 3kg a tak to zůstalo až do porodu a teď - 2 měsíce po porodu - mám o 9kg míň než před otěhotněním! Vypadám líp a všichni mě chválí :-) Akorát to sladký si nemůžu odpustit, ten cukr je návykový ~w~ Jinak moje švagrová měla testy v pořádku, ale syna 4-kilovýho a s drobnými křečemi po porodu (což bývá popisované u dětí diabetiček). Pak se v tom vyznej ~a~ Neklesej na mysli, všechno zlý je k něčemu dobrý ~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.