| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Brebi, a jak ti tu cystu odsali? Jestli do ni jen udelali dírku a odsali obsah, tak to mi v Brně taky tak delali, ale dle dr ke které chodim ted se to pry nesmi. Ta cysta se muže zacelit a znovu naplnit a pak místo folikuku stimulujes cystu, pry...u mne to tak asi i funguje, protože se ta cysta na té sama strane vzdycky objevila znovu . Ted kdyz ji ve Zl nechávají prasknout, tak se aspoň objeví pokaždé na jine strane, což mi ale moc nepomůže, ze. S dlouhým protokolem nevím, jestli bych měla úspěch. S dr jsem o tom nemluvila, ale věřím, ze kdyby to bylo řešení pro me tak by mi to navrhla.

A po OPU jsem taky zádné informace nedostala. Byla jsem bez narkozy, sestra se mnou šla na pokoj a řekla, at si neleham ( asi aby nemusela znovu stlat) přišel dr co dělal OPU, rekl ze jsou dve vajíčka a mám si zavolat. Žádného embryologa jsem v Brně nikdy neviděla ani se mnou nikdo nemluvil o dalším postupu. Ze existuje AH, PICSI, prodloužena kultivace, to všechno jsem se dozvěděla az tady od vás a s křížkem po funuse. Ono se lehko rekne, ze bez informaci neodejdes,ale kdyz Nevis, jake informace mas vlastně chtít, tak s tím moc nenadelas.


Adri, bude to určitě dobrý. Víš jak se to říká dětem- uz se jenom jednou vyspinkas ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.