| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky holky :o)

hlásím se po dlouhé době. Na začátku chci hlavně popřát těm vašim broučkům říjnovým vše nejlepší k prvnímu roku, hlavně ať jsou zdravý a dělají vám jen radost...
My to oslavíme až za měsíc, tak jsem zvědavá, jestli také uteče roku. Kačka už se začíná ve stoje čím dál víc pouštět a párkrát už udělala nějaký ten krok bez držení, ale to byly jen takové ty setrvační, kdy jí pustím a ona jde třeba jen 2 krůčky než se chytne. V kočárku taky moc dlouho nevydrží, když se procházíme, tak je v pohodě, ale jakmile zastavíme, tak chce ven a chodíme za ruce. Vím, že se to nesmí, ale nevím, jak to mám dělat, když ona chce a má z toho takovou radost. Takže, jak jste řešili botky, tak mám pravé české botičky od Santé ze zdravotních potřeb, sandálky na doma a kotníčkové boty na ven. Do kočárku jí taky dávám nějaké capáčky, aby jí nebyla zima...

Hroší, gratuluji k prvním krůčkům. To věřím, že jsi byla dojatá, taky jsem, když Kačka udělá něco nového. Teď mi začala dávat pusinky, to bych se zbláznila radostí :o))

Po dlouhé době jsem koukla i na vaše fotky, jsou krásné…

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.