| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anni,
Presne tak! Moje chuva jela s ditetem (ne mym, pracuje ve skolce) ze skluzavky a nalomila si zebro. Je doma ted treti tyden, pristi tyden jeste urcite bude a pak se uvidi. My si ovsem smskujeme, volame a vidame se na facetime. Me totiz opravdu zajima, jak na tom je, detem se styska, ji uz ten omezeny domaci pobyt taky leze na nerv... Jinak v prubehu doby, co k nam chodi, byla nekolikrat delsi dobu doma. Zemrel ji manzel, dcera potratila v pozdnim tehotenstvi. Jeji devadesatileta maminka obcas upadne a je pak v nemocnici, tak si to ruzne prehazujeme, aby to vyhovovalo vsem. Parkrat uz ji volali, ze maminku odvezli, kdyz byla zrovna u nas, tak jsem samozrejme hned zarizovala, aby mohla jit rovnou do te nemocnice. Ona si zas treba vezme deti v sobotu k sobe domu. Proste to pro me je i blizky clovek. Pokud se mi stara o deti a je u nas doma, tak neni jen zamestnanec.
Zakladatelka nevi, co chce. A jeji vztah k chuve je zvlastni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.