| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Adri, ten decapeptyl ovlivňuje hypofýzu, aby tělo neprodukovalo hormony. Tak nějak jsem to pochopila. Takže si myslím, že těhu nejsu, ani s tím nepočítám. Normálně mívám MS nepravidelnou. Dnes jsem 33 DC, to bych normálně ještě vůbec neplašila. Právě by mě zajímalo, zda má ten dec. vliv na MS, zda po něm přijde včas, dřív anebo jako v normální cyklus. Ale to se vše dozvím zítra v CAR. Zatím to vypadá, že tam budu muset jet. Kdyby mi neříkali, že MS dostanu do 18. nebo i dřív, tak bych neplašila. To zas budou mít v práci radost. Ale co, mimi je pro mě důležitější nežli to, co si budou myslet v práci. Bohužel to mám hoďku a půl cesty do Varů, takže to bude na celé dopoledne. A mám úřední den, tak se pak do práce ještě vrátím.
Adri, ak co, testovala jsi? Jak jsme všechny zvědavé, že?~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.