| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No já se na to spíš budu dívat z pohledu Tvého syna a jeho přítelkyně. Jsou to dospělí lidé, kteří si chtějí zařídit život podle svých představ. Je přece přirozené, že vylítnou z hnízda. Pokud se synově přítelkyni zdál vztah Tvůj a Tvého syna příliš úzký, zcela chápu její snahu to omezit, já bych to udělala taky. Protože z takovýchto závislých vztahů synů s maminkou pak vznikají často velké problémy. Mně by úplně stačilo vidět tchýni jednou za 2 měsíce, máme skype, telefon, takže když se náhodou něco děje, dozvíme se to. Moje tchýně má třeba tendence volat večer kvůli tomu, že neví jak zkopírovat cédéčko do počítače. Prostě kraviny, které jsou furt dokola. Ať to zní jak chce, tak já si nárokuji přednostní právo na svého chlapa a rodiče jsou pro mě v tomto případě až na druhém místě ať jeho, tak moji. Máme svoji rodinu, jsme samostatní, soběstační a máme vlastní život. Že Ty se cítíš opuštěná, není ale jejich problém, tak se věnuj svým koníčkům, přátelům a dalším věcem a neřeš pořád syna.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.