| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ronniev,

dík, jenže pořád zůstává ten problém bot ~d~. I když jo, mám jedny, co snesou označení společnské a současně jsem ochotná je mít na nohou, takže spoustu toho odbydu přesně tak, tedy černé kalhoty, halenka a ty černé boty...člověk se naučí....jen mi to trvalo strašně dlouho něco takového vůbec vymyslet....ostatně, do divadla nechodím vůbec, takže jde spíš o ty "besídky" a kulturně - společenské akce spojené s dětmi....

Já ani nijak nepotřebuju poradit, jen jsem měla potřebu popsat se podobně jako Monty nebo Valkýra ~f~. Tak to prostě je, taková jsem, musím to napsat, i když by mi asi víc prospělo, kdybych nenapsala. Takhle se pozornost strhla hezky na mě, což mi sice může dělat dobře, ale už to nedělá dobře zakladatelce a možná ani jiným, kteří o tu pozornost také stojí, což je tedy přesně to, co co lidi vůči mě popuzuje....a navíc se mi teď může dostat tisíc nevyžádaných rad, což zase popudí mě...vím to...a stejně to udělám....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.