| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Deno manžel ten to ví, samo :-) Ten tomu věří a je samozřejmě šíleně rád.
Já se přiznám, že po tom ET jsem měla fakt pocit, že není možné aby se to povedlo a to jsem jinak zastáncem optimismu. Takže tohle mě fakt nakoplo a teď už mám samo velké naděje, ale zároveň se i bojím. Zrovna jsem narazila na pár ženských, které měly // nicméně pak stejně brzy dorazila ms, tak snad to nebude můj případ ~a~
Z druhé strany už mi dnes hlavou prolítlo tolik myšlenek, jak by bylo super, že by Míša šel do školky v září do 1. třídy a já na něj měla aspoň čas, když tu školku jsem si s ním moc neužila. Že by to mohlo být třeba červencové dítko jako já, léto mám moc ráda a mohli bychom slavit narozeniny společně :-) Už jsem dnes vymýšlela místo ve skříni v pokojíčku a tak, no blázen ~f~ Kdyby to teď nevyšlo, tak by mě to dostalo. Do dneška bych se s tím ještě nějak srovnala, ale teď po tom testu už fakt doufám..

Jinak to nikomu v rodině neříkáme, čekáme až to bude jistější a mamka má třeba za měsíc narozky, tak by měla hezký dáreček třeba fotku z utz anebo na vánoce je taky možnost. Snad to tedy bude v pořádku, začíná další vlna strachování ~f~:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.