| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Pardubická krajská nemocnice, a.s.

Taky se podělím o zkušenosti z porodnice. I když porod neprobíhal, jak jsem chtěla (po 9 hod. hrozila hypoxie a musela jsem na císaře),tak musím napsat, že jsem byla spokojená. Personál na por.sálech byl moc milý. Po císaři mi do 2 hodin miminko přinesli na přiložení(i když jsem teda byla ještě mimo). Na sále byly také žákyňky a tak kolem mě pořád někdo poletoval. V nem. jsem pak díky teplotám strávila 14 dní. Sestry na šestinedělí byly taky celkem fajn. Sestry na novorozencích občas měly každá trošku jiný názor (třeba co se týče dudlíku). To víte, laktační liga je zásadně odmítala a říkala více přikládat, ale to by pak bylo mimi pořád u prsu. O rooming-in se opravdu snaží. A když mi nebylo dobře a měla jsem teploty,tak záleželo jen na mě, zda chci Adélku u sebe či zda si ji na noc vezmou. Vždy mi ji ale v noci přivezli na kojení. Dětští lékaři perfektní.
I když mi nebylo moc hej a už jsem se těšila domů, chtěla bych všem poděkovat za péči o mě i o moji zlatou holčičku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.