| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Před prvním porodem jsem se porodu a bolesti hodně bála, skoro jsem si tajně přála císaře. Vybrala jsem si alespoň porodnici, kde dávají snad bez nějakých obštrukcí epidurál.

Nakonec nebyl třeba, bolesti trvaly cca 6 hodin, ze začátku byly malé, pak postupně sílily a byla jediná chvíle někdy k ránu, kdy jsem si říkala, že bych si ho možná už i dala a to mi PA řekla, že je před finišem a jdeme za chvíli tlačit. Nemohla jsem tomu věřit, pořád jsem čekala na ty příšerné bolesti k nepřežití a ono nic, nebylo to sice něco, co bych chtěla zažívat pořád, ale ani nic strašného. Pro mě byly porodní bolesti příjemným překvapením.

Takže bych si možnost epidurálu nechala až na to, jak se to bude vyvíjet a hlavně si zjistila, kde je anesteziolog pořád k dispozici a dávají ho bez problémů.

Podruhé mě to bolelo víc, bylo to o hodně rychlejší, 2hodiny clkem, takže zas nebyl třeba, ale už jsem ho ani neplánovala. Kdyby teda takové kontrakce, jaké jsem měla podruhé trvaly tak 5 hodin, tak bych si možná o epidurál řekla, ale zase to nebylo nic, co by se nedalo prodýchat...je to hodně o štěstí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.