| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

dlouho jsem tu nebyla, protože se zatím nedělo.
Je krásné číst, že jsou tu nové holky s //. Přeji, ať vše vychází. A čekatelkám přeji, ať se podaří.
Deno, tobě jsem chtěla něco napsat soukromě, ale nevím jak. Nemáš aktivní mail, tak jestli můžeš, ozvi se mi prosím na mankabella(zavináč)seznam.cz. Děkuji.
Na to imuno jsem se nakonec neptala, nechám to být. Cvičím pravidelně Mojžíšku a je úžasné, jak mě vůbec nebolí záda. Pokud tím nic nepodpořím, tak aspoň budu mít vpořádku záda. Také mám už ca měsíc Femigard. Teď jsem objednaná do CARu na 22. DC, půjdu si pro léky a při další MS začínám.
Je mi dnes divně od žaludku, bolí mě hlava a boky a t. Nevím proč, teď jsem ale navíc zjistila, že dost špiním (tmavá krev a docela dost). Jsem dnes 14DC. Nikdy jsem uprostřed cyklu nekrvácela. Co to může být? Může to udělat ten Femigard? Nebo to cvičení? Ach jo, jak to mám řešit s tím, že jdu do CAR?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.