| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jinak - mně vyhovuje právě Mirena, jak jsem psala, nebyl důvod zkoušet nic jiného, ač vím, že jsou úplně nehormonální? Tady se ptám, nemapovala jsem, či novější tělíska.

Zkusila jsem jinou formu, asi to bude znít vadně, ale - mně vadí menstruovat. Jsem zpovykaná Mirenou, tím, že kdykoliv lze cokoliv bez ohledu na kalendář, takže mezi prvním a druhým tělískem jsem si dopřála pauzu pár měsíců, tělu tenhle prima "zážitek" a třetí tělísko šlo výměnou za druhé.

Jasně, najdou se opomenti, nakonec i můj gynekolog tvrdí, že normální pro ženu je nemenstruovat, prapůvodně. Máme být buď těhotné nebo kojící :-))~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.