| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Petro, naprosto s Vámi souhlasím. Na svůj porod jsem se důkladně připravovala, do poradny jsem chodila rovnou do ordinace v nemocnici, kde jsem později rodila, moje paní doktorka se mnou prošla celým těhotenstvím a "narodila mi" krásnou holčičku. Lékařku jsem si vybrala na doporučení kamarádky, která u ní již 2x spokojeně rodila. Během těch devíti měsíců se mnou probrala beze spěchu všechny otázky. Byly jsme domluvené, že když to začne mimo její službu, tak přijede. Nakonec jsem malou přenášela, a tak mi porod vyvolávali. V porodnici jsem byla den předem, večer mě navštívil anesteziolog, představil se a podrobně mě informoval ohledně epidurální anestezie. Druhý den vše proběhlo hladce, mimo manžela kolem mě byli dva další lidé, kterým jsem plně důvěřovala, a pak nás najednou bylo o človíčka víc. Myslím, že negativní zážitek z porodu není bolest, ale nevhodný přístup lidí okolo. Tomu se dá předejít právě volbou porodnice a lékaře. A tohle Katka skutečně nezvládla. Ještě bych asi měla dodat, že se moje holčička narodila v Motole a v době mého pobytu v porodnici jsem nepotkala ani jednu nespokojenou maminku. K paní doktorce chodím i nadále a připravujeme se na dalšího človíčka. Bez obav.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.