| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Shan, je mi to líto, že tě něco trápí~6~ superženy rozhodně nejsme, ale snažíme se, jak jen to jde. Nevím, komu u vás by bylo třeba tohle vysvětlit, ale myslím, že promluvit si o tom s tím dotyčným, by mohlo být řešením. Myslím, že jsi skvělá už jen tím, že miluješ svoji rodinu... a to nemluvím o tom, jak jsi se starala o vše, když byl přítel na nemocenské s nohou... to bychom asi každá takhle nezvládala. Takže přeju hodně sil a zkus se dát dohromady ~;((~6~
Gratuluju miminkům, co měly narozeniny v uplynulých dnech, tak už jen Kkkarinčina Kačka a jsme komplet :) Jdu zapsat údaje vašich dětí do tabulky.
My jsme měli jít na očko v pondělí, ale to jsem dr. volala, že je Šimi nachlazený (na tom víkendu, jak jsme byli pryč, tak v noci přestala jít elektřina v části budovy, kde zrovna malý spal a takže i topení nešlo... tak asi trochu prochladl a hend z toho měl rýmu a kašel. Ale ve čt jsme byla znovu u dr. a po vyšetření usoudila, že to není nic vážného, ale léky mu nedala a naočkovali jsme. Nechala to ale na mě, tak jsme se domluvily, po prodiskutování všech pro a proti, že to dáme. Byl v pohodě pak, ani teplotu neměl. Zato já už asi 3.den mám pořád zvýšenou... nevím, proti čemu tělo bojuje, ale asi nic vážného... jen už je mi několik dnů slabo... ale i tak jsme musela včera do školy (to zas bylo, děs běs, co nás čeká o zkouškovém ~n~) ~t~

Ve středu jdeme na lampionový průvod, tak snad to klapne, už se moc těšíme. V úterý máme poslední "trápení" na plavču a taky konec. Tak pak budeme chodit jen do herny, to bude taky mylsím fajn:-)

Gratuluji Toníčkovi ke krůčkům, to my stále ještě lezeme jak draci, občas mi do náruče udělá dva tři kroky, ale spíš mi tam jen tak spadne ~t~

Ať se nás nemoci nedrží dlouho a hezký den všem ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.