| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dagmoušku, tak ať folíky (a hlavně vajíčka v nich) krásně rostou. Je pravda, že většinou je lepší kvalita než kvantita (já měla hodně folíků a nakonec pak vždy jen málo vajíček a asi ani moc dobré kvality). Tak hlavně ať vajucha rostou a sílí:-)

Adri, no, už vím, že umí potrápit i malá cysta.
Ona je to tedy jen folikulární cysta – takže přerostlý folík (29mm), který neprasknul. Doktor mi řekl, že to není nijak hrozné, že by se dalo normálně pokračovat i přes tu cystu, ale že je to náš poslední hrazený pokus IVF, tak chce jít na jistotu. Proto mi na to dal Ovitrelle (ten je na prasknutí toho přerostlého folíku). Příští týden mám kontrolu, tak uvidíme, jestli už bude prasklý nebo to půjde dál do té cysty. Už máme ale podepsané papíry a nahlášena dvě případná embrya při transferu. A teď to prostě vyjde a basta!:-) Včera jsem si udělala těhu test, protože Ovitrelle může po deset dní hlásit falešnou pozitivitu. Chtěla jsem to zkusit (a téměř po sedmi letech nezdaru konečně vidět dvě čárky na testu) – a fakt je test pozitivní:-) Jen škoda, že je to ten Ovitrelle. No, ale už to mám natrénováno, tak doufám, že po transferu (ať už letos nebo příští rok) tam budou také:-)

Jo, Deno, nakonec jsme se nedomluvili na PICSI, jen ICSI, prý by to u nás zvýšilo šanci opravdu jen nepatrně, protože manžel má spermiogram výborný (dokonce nadprůměrný, což je zvláštní, protože vždy nám říkali, že ho má špatný…on asi mládne a já stárnu). Problém jsou prý spíš má nekvalitní vajíčka (což dokazuje i to, že jsem měla vždy hodně folíků a málo vajíček) – je zajímavé, že před těmi roky u obou IVF říkali, že problém je právě u manželova spg. A ptala jsem se svého gyn. doktora na to imuno. No, tak nic, nenapíše – doporučil mi spíš genetiku (nějakou lepivost červených krvinek???), jenže genetiku už mi dělali v CAR, nevím jestli tu samou, tam se zeptám (prý, no jo, to je fakt divný, že vám to tak dlouho nejde a to už jste měli IUI? I IVF? Hm, to asi by opravdu chtělo nějaké vyšetření …. Má to všechno v papírech a rozebírám to s ním pokaždé a on se diví a přijde mu to teď divný a souhlasí s tím, že měla být udělaná genetika???? Gert). Ještě mi řekl, ať si vezmeme darovaná vajíčka i spermie, že nám to prostě asi spolu nepůjde. Odcházela jsem od něj úplně vynervovaná a bez energie a s děsně negativní náladou. Přemýšlím, že ho změním, už si sháním doporučení na jiné gyn. ve svém okolí. Tak se teď snažím naladit a najít zas pozitivní energii a s tou to prostě půjde:-)

Je, omlouvám se za román:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.