| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"nicméně, asi je do určité míry pravda, že tenhle tradiční obrázek pánům tvorstva vyhovuje nejvíce a je tedy do značné míry předpokladem pohodového rodinného života. V tom bych problém neviděla, zásadní jsou misky vah, tedy to, co partner domů přináší a jak se toto kryje s představami partnerky."

Maargit,
tak já bych v tom problém viděla, protože dle mého mínění tenhle tradiční model ženě přináší mnohem víc negativ než pozitiv.
Berme to takhle - jaká pozitiva přináší ženě vztah s mužem, vedle kterého jede na tři směny (práce, děti, domácnost)? Pravidelný sex? Jiný mne nenapadá. A navíc se trochu obávám, že při reálné vyšťavenosti už na něj často ani nemá náladu.
Co se týče peněz, to jsem tu psala mockrát - pokud chlap nevydělá tolik, aby žena na tři směny pracovat NEMUSELA, nemá podle mne na žádný full service nárok, když se na něm odmítá podílet. Nenapadá mne jedinej důvod, proč poskakovat kolem muže, který mi poskytne leda tak semeno na děti. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.