| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, předně moc držím palečky, aby to malá zvládla, ten první kritický týden a všechno dopadlo dobře!!

Mám dceru ve 30TT, bohužel měla problémy už v bříšku, takže má DMO, po porodu se jí udělala tromboza v nožce, díky špatnému krevnímu oběhu v nožce a ve 3 týdnech jí museli nožku amputovat. Ale všechno zvládla a je z ní krásná 8letá slečna. Bohužel DMO má stále, je na vozíčku a neschopná se o sebe postarat sama, ale to nesouvisí s předčasným porodem, je to díky problémům v bříšku.

Ale kojení jsme zvládly, poprvé se přisála po měsíci, dřív to nešlo, ale odstříkávala jsem od prvního dne, u sebe jsem měla její fotku a při odstříkávání jsem na ni koukala, spouštělo se mlíko líp. Domů šla po 2 měsících, zdržela to i ta amputace,pak začínala odznovu s plicním ventilátorem atd. Byla napůl kojená a napůl dostávala MM z flašky, doma jsme po měsí
JInak ta péče je jiná hlavně v tom, že se pořád jezdí po doktorech na různý kontroly očí, neurologie, rehabky atd. Doma pak cvičit a cvičit, i když jsi psala, že jsi v zahraničí, a tam se Vojtova metoda asi moc nevede. Každopádně před malou se snažit nebrečet, hodně jí povídat, všechno vnímají!
Ale zvládnout se to dá, musí!!!

Držím palce!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.