| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, po delší době se ozývám, včera jsem 3 hodiny četla asi 800 příspěvků zpátky, abych byla v obraze...
Adri moc gratuluji a přeji, ať je vše v pořádku...
Pavli na zítra moooc držím palce...
Já jsem byla na OPU před týdnem v pondělí, po "minimálce" s trochou Merionalu, asi jako Dena. Měla jsem 5 folíků, tři vajíčka. Všechny se oplodnily bez ICSI a vyvíjely.
Chtěla jsem prodlouženou kultivaci - to mělo být do soboty, ale pak jsem nějak dostala strach, tak že si pro 2 radši přijdu už v pátek. Ve čtvrtek mi embryolog řekl do telefonu, že jedno je pomalejší a 2 super. Chtěla jsem ještě aby udělali AH na obou.
V pátek přijdu na transfer, v recepci po mně chtějí 13.000,- za ET, 2.500,- za PK a 4.000,- za AH na 2 embryjka. Tak na to civím s tím, že jsem měla nativ s minimálkou, kde ET stojí 4.000,-... "Promiňte, jsme se spletli, tak to jste se asi lekla, o 9.000,- víc, ha,ha..."
Jdu na ET a tam embryolog "Máte tu jednu krásnou morulu na jedničku..." Říkám : "Jakto jednu, právě jsem platila AH za dvě embrya?!" "Tak to oni Vám vrátí, to jedno embryo se vyvíjelo pomalu, ale tohle je pěkné, na jedničku." "A proč tam máte napsanou dvojku?" "Dvojka je jako jednička, to máte jedno, ale jestli chcete, tak vám to přepíšu..." A přepsal ve svých papírech dvojku na jedničku...
A hádejte, co bylo v závěrečné zprávě??? No... dvojka...
Tak takhle to chodí a to jsem vám ještě nevyprávěla, co bylo u odběru, opět řešili finance, nějak je štve, že mi doktorka píše ty minimálky...
To až příště, už je to zas román...
Takže já zkusím asi testovat v pátek, déle to asi nevydržím, jak psala Pavlínka, za ty prachy si aspoň užiju testík než přijde ta potvora...
Ahoj a všechny se moc držte...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.