| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V čem byla ta numerka špatná? byly tam sedničky, nějaká rovina nebo tak něco?
Když si člověk přečte, jak karma působí, je to asi v principu tak, že pokud se nějaké události už spustí, je potřeba jim nechat volný průběh a jen je vyrovnávat....a samozřejmě si z nich vzít nějaké ponaučení, rozebrat je - příčiny, důsledky. Tím si zajistíme vyreagování karmy, pochopení, proč se co děje ...a tím můžeme i současně tomu dalšímu předejít.
Pokud tohle pochopíme a systém a princip, jak se co děje, nemusíme už určité další věci prožívat, protože jim předejdeme tím uvědoměním si. proč by se to tedy pak dělo, když to není potřeba?

A co se jedná o to, že se nic jakoby nedaří...ono je teď pros posutu lidí takové zvlášní období, a´t dělají, co dělají, výsledky moc nejsou...ale stejně z hlediska toho vyššího nejde o výsledky, ale o to, co jsme se při té práci naučili. Pokud člověk na výsledcích nebude lpět a vyžadovat je, tím lépe jich bude dosahovat. Tenhle systém funguje, je ale strašně těžké s tímhle přístupem k věcem žít. taky chci výsledek, když se o něco snažím. Ale leckdy prohra je výhrou a obráceně ...ukáže se to až za čas.
Neházela bych vůbec flintu do žita...někdo dochází klidu a míru v druhé půlce života...možná jako za odměnu za snahu ~:-D.
Jednou mi "kamarádka" předpověděla smrt dítěte, bylo to strašné, psala jsem pak jednomu moudrému pánovi, vyvrátil mi to a řekl, že kamarádku jsem měla rovnou vyhodit a zda byla normální. Tahle věci, i když je člověk jakoby "vidí", by nikdo neměl vypustit z pusy, neuvěřitelně se to zapíše do podvědomí člověka...a nemálo lidem to skutečně život u zkazilo. A stejně to každý vnímá subjektivně, nevidí realitu...člověk má určité dispozice, nic není pevně dané, změnit to můžeme chováním a přístupem k životu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.