| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky díky, že na mě tak myslíte.
Jsem zpět, už jsem si i po návštěvě dr. zdřímla, únava z utrouše.
Dobře, zvýším si dávku, to mi tam neřekli.
Je to tedy hematom, ale ne malý a je hned za embryjkem, tudíž je to docela nebezpečné ~:( Embryjko tam je i se srdíčkem.
To srdíčko bylo už i v pátek, já to špatně napsala, hloupě jsem se dr. zeptala jestli tam vidí srdíčko a on říkal, že na to aby jej viděl v tomto stadiu bychom potřebovali mikroskop, ale je tam tepénka tepající, takže to je srdeční akce. To vlastně jde vidět, když najede přímo na embryjko, že tam něco pulzuje, tak to je ono ne? Bylo to na utz i dnes, ptala jsem se i v nemocnici.
Každopádně jsem tam nejdříve volala a v telefonu mi sestra z gyndy řekla, že mám přijít, že tam je lékař a pak se dohodneme na případné hospitalizaci a tak.
Jak jsem tam přišla, sestra vyšla a hned po mých dvou větách řekla, každopádně počítejte s hospitalizací, už tady zůstanete, aniž by někdo něco viděl, věděl...
Tak jsem jí pak jen řekla, že domů ještě musím, nemám s sebou nic a taky mám dítě a musím zařídit starost o něj.
Pak mě nechali čekat a po nějaké době sestra vylezla, že mám jít teda domů pro věci a rovnou tam. Tak jsem na ni trochu vyjela jestli se na mě ten dr. nemůže aspoň podívat, když mi to slíbily v telefonu. Ona o žádném telefonu nevěděla, možná jsem mluvila s jinou. Tak pro něj uraženě šla. Doktor teda hned jako první řekl, že si mě tam nechají a že tam teda embryo stále je i s tou srdeční akcí, ale za ním ten hematom. Na zprávě mám napsané, že GSV (to je asi váček) má 30 mm, odpovídá to týdnu 7+4, CRL 5 mm - to je asi embryjko že? a Nad GSV ve fundu děložním je patrný hematom vel. 28*12 mm.
Já se pak ptala když si tam půjdu hned dnes lehnout co se mnou budou dělat jestli je nějaký rozdíl mezi tím když budu ležet doma anebo tam. A dr. řekl, že nic, že budu jen ležet, ale tím že jsem tam přišla, tak jestli chci domů, musím podepsat reverz. Že je hrozící potrat a když potratím, mohla bych to asi hodit na ně...
Takže já ho podepsala, doma ležím, chlapi jsem poslala ven a zítra zavolám svému dr. Ta naše nemocnice je totiž děsná a já se chci teda poradit s ním, kdybych si tam šla lehnout, tak mě tam pak můžou nechat kdoví jak dlouho, nevypadá to, že ten hematom je otázka chvilky... Ale pokud mi to můj dr. doporučí, že to je k něčemu tak hold půjdu. Každopádně se hodně bojím, protože tím, že je to tak velké a je to hned za embryjkem to je skutečně nebezpečné. A nejsem si teď jistá jestli ten neustálý utz nemůže spíše ublížit, vlastně včera to začalo a to jsem byla den po prvním utz... A holky v takové situaci co myslíte je lepší utrouš jíst nebo zavádět?
Včera to bylo z minuty na minutu, chvíli jakoby čistá krev, jako slabší ms a dnes je to spíše dohněda, ale právě teď před chvílí byla na vložce i taková sraženina větší, pořád se bojím, že je to ten váček nebo embryjko ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.