| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Druhy porod jsem byla ve vane, neb se to sebehlo tak rychle, ze jsme bazen nestacili dat dohromady. Nedalo se tam ale poradne tlacit, takze dcera narozena vedle vany. Ovsem hned po porodu jsem si s jeste neprestrihnutou pupecni snurou do te vany vlezla zpatky a po asi pul hodine tam porodila placentu.
Treti porod, tam uz jsem se nenechala zaskocit~t~ a bazen stal postaveny a pripraveny od 37tt a ja se bavila na ucet vsech navstevniku, kteri se se zajmen ptali, co nam to stoji v obyvaku~t~ a pak chudaci nevedeli, co na to rict. Nicmene hned jak jsem do bazenu vlezla, prisla velka uleva a tohle byl muj jediny porod, kde jsem si v seru vlezla do rohu (kulateho bazenu) a splynula s porodem. Konec byl tedy tak intenzivni, ze tam uz o moc splynuti neslo. Dite i nasledna placenta skoncili ve vode. V jednu chvili mela jedna PA v ruce dite, druha placentu, ktera byla s ditetem spojena a nuzky nekde v dali na stole~8~. Voda mi pripadala dost horka (neustale se to muselo merit a pripoustet tepla voda) a jak mam rada horkou vanu, tak kdyz jsem po porodu vylezla, tak se mi dobre motala hlava.
Ctvrty porod, tentokrate v nemocnici, probehl v nemocnicni vane. Tu jsem si moc neuzila, neb treti kontrakce pote, co jsem tam vlezla, byla tlacici. V te vane, i kdyz byla dost siroka, se nedalo niceho chytnout a nebylo se o co oprit. Sedela jsem tam na sirku, levou rukou jsem se drzela kohoutku a musela jsem se zadama tlacit o stranu te vany. Zada me pak bolela jeste snad tyden. Nevim, kdo ty vany navrhuje, ale na porod to teda neni. Dite i placenta opet skoncili ve vode. Rodila jsem vzdy 39tt, posledni dite asi 4 dny po vypocitanem terminu. Nikdy jsem se ani nenatrhla, vlastne u druheho porodu asi malinko, ale to ani nebylo na siti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.