| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rodila jsem ve Vrchlabí teď to budou 2 roky zpět. Porod do vody jsem nedokončila. Byl to můj druhý porod, první byl sekcí, předčasný. Nejdřív se moc netvářili, že to půjde kvůli jizvě, ale nakonec by to ani nebyl problém. Ve vaně jsem strávila poměrně dost času, ale nakonec jsem rodila po střídání různých pozic na křesle. Po půlnoci mi odtekla voda, pak jsem začala mít stahy, během 2 hodiny byli po minutě, takže jsem nebyla schopná si odpočinout a byla jsem vysílená (malá se narodila dopoledne o půl 11). S PA jsme zkoušeli různé pozice, ve vaně mi bylo i dobře až na ty šílené křížové bolesti, které jsem měla od prvního stahu. Naštěstí mi PA dělala i masáž krční páteře a hodně mi tím pomohla. No nakonec jsem teda porodila na křesle, už jsem neměla sílu, ale povedlo se. Měla jsem asi 4 stehy, mírně jsem se natrhla. To šití bylo nejhorší. Škoda že se to do vody nepovedlo, bývalo by to bylo super. No co, nejhorší bylo šití i přes umrtvení. Ale porod jako takový byl docela dobrý. Bez zbytečných zásahů, primář pomáhal až ke konci. Bylo vidět, že už jsou mírně nervózní, neměla jsem sílu a už mi nešlo tlačit. Nakonec se to povedlo s jejich pomocí a já jsem pyšná, že jsem po prvním předčasném porodu porodila v termínu a přirozeně :-) .

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.