| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám to snazší, kluk a holka se berou odděleně sami od sebe... i oblečení mají jiné, pár kousků které měly stejný styl měli v jiné barvě~;)
Ve věku 1,5roku jsem chodila se všemi dětmi na stejné aktivity, byla jsem ráda že znovu těhotná vůbec s nimi do toho cvičení dojdu~6~... Na stejné aktivity chodí dodnes (3,5roku).. Od cca tří let jsem vymyslela systém abych zvládala doma mít někdy jenom jednoho, do nějaké z aktivit šla taky jenom s jedním (když jeden plave, druhý je v miniškolce - další den jsou oba v miniškolce, plave mimino - spolu chodí oba do výtvarky a spolu chodí i do cvičení). Nevím jak bych to řešila, kdyby měl jít na aktivitu jeden, nemám hlídání, resp. mám hlídání které platím. Když jdu cvičit s jedním dítětem a další bych měla nechat hlídat hlídací tetou za 100kč/hodina nebo dávat do miniškolky 45kč/hodina, tak bychom brzy přestali chodit do jakýchkoli aktivit~6~.
Do většiny kroužků chodí všechny děti, i s miminem 1,5roku. Negativní dopad nevidím.
Až se děti "vyhraní", tak samozřejmě je budu podporovat ať si každý dělá co ho baví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.