| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
zdravím zase po delší době... stíhám občas dočíst, ale napsat aspoň pár vět, je mnohdy nemožné... :-) ve chvíli, kdy jde Šimi spát, tak zasedám k učení a snažím se toho co nejvíce namačkat do hlavy... už se nám to zase blíží, zkouškové ~d~
Šimi teď spí už jen 1x denně, většinou vstáváme kolem 8hod, někdy i později, to je super. A spát jde kolem 11:30, někdy vydrží 1,5hod, jindy i 3h a večer jde spát kolem 19:30-20h. Usíná krásně a dnes poprvé spal bez mlíčka, sice se jednou probudil, ale stačilo dát cucnout vody a spinkal dál. Rostou nám horní čtyřky, ale nepláče vůbec, stejně jako u předchozích zubů - stav tedy stále 8 kousků. Stále ještě sám nechodí, ale poslední dny pochoduje pár krůčků za jednu ručičku, což teda nedělám moc ráda, ale aspoň ho to motivuje. Taky si ho s manželem občas posíláme z náručedo náruče, to se mu také líbí...
Jí krásně, stále mu vařím zvláštní jídlo pro něj k obědu, ale liší se většinou jen téměř absencí soli a koření, někdy přidám trochu bylinek nebo špetku soli. Nějak mi nechce jíst pečivo namazané čímkoli, takže vede suchý rohlík ~t~ ovoce na sváču taky baští jedna radost. Poslední dobou se rozmluvil, reaguje pěkně na to, co říkáme, pořád prosí a prosí a jak zjistil, docela mu to vynáší, dostane pak většinu z toho, co chce ~j~ Lumpík jeden. Na sváču bílý jogurt, na večeři kaši, v tom ještě zůstáváme.
Včera se chtěl přitulit k naší fence a to tak nebrala a ohnala se po něm a mám nad rtem šrám trochu do krve, ale plakal jen chvilku ~6~ Je jinak dost opatrný, když leze na sedačky a tak, to jsem ráda. Dává srandovně pusu na vyzvání - vystrčí u toho jazyk ~t~
Tak jsem ho vychválila, nic negativního mě zrovna nenapadá, ale jistě by se pár drobností našlo, ale to je zanedbatelné. Dělá nám velkou radost.
Vánoce už máme vyřešené - dostane odrážedlo, notebook od FisherPrice, stan s tunelem, provlékačku z IKEI a ještě tam máme pár hraček odložených, takže toho bude mít, myslím, víc než dost.
Mějte se všichni krásně a snad se mi to zase brzy podaří zastavit ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.