| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
jdu se na vás na chvilinku mrknout, nestíhám dočítat, ale snad je u vás všech vše v pořádku a těhotníte ostošest ~R^~;((
Nesu dobrou zprávu, pamatujete si na Snažilku? Byla na KET v dubnu jako já, ale bohužel se nepodařilo. No a min.týden mi volala a prý se jim zadařilo přirozeně ~p~~g~~;(( Nevím jestli sem za vámi chodí, třeba to už o ní víte a já jdu pozdě, ale chtěla jsem se podělit o dobrou zprávičku :-)

Já mám stále problémy s tlakem a otoky, včera na kontrole mi doktorka vysadila léky na tlak s tím, že možná ty otoky způsobují právě ony, tak uvidíme. Nicméně mi teda bylo řečeno, že na to stejně není nic jiného, než porod, takže pokud by se to nezlepšilo, tak bychom asi vyvolávali. Dr říkala, že ještě min.týden by měla malá v bříšku být a pak se rozhodneme. Tak snad to dobře dopadne ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.