| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A s tím mým tlakem, ono je to celé na palici, mám už pár týdnů podezření na preeklampsii totiž.~a~
Nejdřív mi vyletěl tlak (můj běžný je celkem nízký, tak 110-120/60-70 a najednou jsem měla 140/70 a další kontrolu 150/90), tak mi dr hned napsala Dopegyt 1-1-1 (s ním jsem se dostala tak na 120-130/80-90).
No a já začala otékat, sice kotníky jsem "neměla" už pár týdnů předtím, ale jinak nic, nárty, ruce, obličej vše bez otoků. A pak jsem najednou na další kontrole měla +8kg (za jediný měsíc) a oteklá jak koule. Napsala mi Magnézium, jenže po tom jsem naběhla ještě víc.
Doktorka mi teď v pondělí říkala, že tam měla jednu paní, co právě po lékách na tlak začla hrozně otékat a když ty léky vysadila, tak se to zlepšilo. Takže mi řekla, že mám vysadit, denně kontrolovat tlak a uvidíme. A že kdyby mi zas tlak vyletěl, tak je mám začít brát. ~8~
No jo, já vím, je to jak blbých na dvorečku ~q~, vyvalila jsem na ní oči, jestli to nejde teda jinak, načež ona teda řekla, že prostě na to stejně není nic jiného, než porod. Já řekla, že bych už klidně rodila a ona na to, že ještě min.týden by tam mělo mimi zůstat a že pokud by se mi to teda nelepšilo (tlak a otoky), tak bysme se pak mohly zkusit domluvit na vyvolání. Toť zatím vše, na další ko jdu v pondělí.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.