| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
Pavli to je mi lito ~:( Urcite je to lepsi varianta, staci jit na jakykoliv utz, nemusis jezdit zadne dalky, urcite se to nedoporucuje. Ale verim, ze to bude dobre, nemyslela jsem si to, ale ted uz vim, ze spineni neznamena tak velke ohrozeni.. Drzim palce a urcite se ozvi.

Dagmousku, to mas docela vysokou hodnotu, jak dlouho jsi byla po ET na krvi? Kolik dni?
Vasikovi to na fotce moc slusi, muj Misa byl vloni zase Smoula silak :-)

Ja byla vcera u sveho dr., tak vkladam fotecku z utz, ale z druhe strany me tak nejak vyplasil. Dr. v car byl optimistictejsi, muj dr. me porad upozornoval, ze ten hematom je nebezpecny a mam prijit za 14 dni a teprve uvidime jestli bude v poradku a udelal by mi ten screening. Jsem 9+2.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.